Obraz kwiaty słoneczniki w oknie olej na płótnie

Obraz olejny do salonu

Słoneczniki w wazonie

Obraz kwiaty w oknie Słoneczniki stary olej na płótnie

Miłośnicy starych mebli i antyków z pewnością docenią piękno tego salonowego obrazu. Ten klasyczny w temacie obraz cechuje świetna technika malarska z jakiej znani są niemieccy malarze z połowy XX w.

Wspaniały stary obraz olejny Słoneczniki w oknie w niebieskim wazonie namalowany na płótnie. Niezwykle urokliwa, martwa natura, która ukazuje piękny bukiet dojrzałych słoneczników w niebieskim ceramicznym wazonie  ustawionym na parapecie okna. W oddali rozciąga się widok na pagórki i las. Takie przedstawienie bukietu w wazonie, jest niezwykle intrygujące i pozwala na ukazanie drugiego planu.

Obraz cechuje dobra technika malarska, struktura farby wyczuwalna pod palcami. Obraz stary gdzieniegdzie pęknięcia farby.

Oprawę obrazu stanowi nowa elegancka, profilowana rama wykonana z drewna, w kolorze starego złota, ozdobiona warkoczem. Rama komponuje się niezwykle harmonijnie z obrazem. Malowidło jest duże i solidne.

Obraz Słoneczniki w wazonie  cudownie będzie się prezentować w jadalni lub salonie. Płótno sygnowane w prawym dolnym rogu mało czytelny podpis.

Obraz olejny kwiaty w oknie to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

 

Stan zachowania obrazu:

Bardzo dobry, gdzieniegdzie spękania farby, obraz nadaje się od razu do powieszenia.

 

Wymiary z ramą: 71 x 61 CM.

Wymiary malatury: 60 x 50 cm.

nr 200

Galeria malarstwa poleca stare obrazy oraz gwarantuje fachowy transport.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...