Słoneczniki w wazonie obraz olejny na płótnie

Obraz olejny na płótnie w stylowej ramie

Słoneczniki w wazonie

Słoneczniki w wazonie piękny olej na płótnie

Miłośnicy stylowych mebli i antyków z pewnością docenią piękno tego salonowego obrazu. Ten klasyczny w temacie obraz cechuje świetna technika malarska z jakiej znani są niemieccy malarze I połowy XX w.

Wspaniały stary obraz olejny Słoneczniki w wazonie namalowany na płótnie. Niezwykle urokliwa, klasyczna martwa natura, która ukazuje piękny bukiet słoneczników w błękitnym dużym ceramicznym wazonie  sprawia wrażenie jakby żywych i pachnących latem kwiatów.

Wyśmienita paleta kolorystyczna oraz znakomite, finezyjne światłocienie niebywale sugestywnie oddają żywotność roślin. Obraz cechuje świetna technika malarska, struktura farby wyczuwalna pod palcami. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi elegancka, profilowana rama w typie kossakówka wykonana z drewna, w kolorze kremowym wykończona starym złotem. Rama komponuje się niezwykle harmonijnie z obrazem. Malowidło jest duże i solidne.

Obraz Słoneczniki w wazonie  cudownie będzie się prezentować w jadalni lub salonie. Płótno sygnowane w prawym dolnym rogu Hch. Weierschauser.

Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

 

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo bardzo dobry, nadaje się od razu do powieszenia.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 70 x 60 CM.

WYMIARY MALATURY: 58 x 48 CM.

Galeria malarstwa poleca stare piękne obrazy oraz gwarantuje fachowy transport.

nr 114

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...