Madonna z dzieciątkiem Relief z Włoch

Relief alabastrowy włoski z Toskanii z certyfikatem

Madonna z dzieciątkiem

Zapraszamy za zakupu staroci i antyków w Galerii na antikon.pl.

Madonna z dzieciątkiem relief alabastrowy Madonna Saggia

Ten wspaniały artystyczny Madonna z dzieciątkiem relief mistrza A.Santangela który przedstawia Madonna Saggia z limitowanej serii cudownych rzeźb to nie tylko urocza dekoracja lecz również przedmiot pożądania wielu kolekcjonerów.

Motyw reliefu Madonna Saggia z Dzieciątkiem niesie ze sobą czystość i harmonię. Wprowadza spokój i uniwersalną  wrażliwość, która balansuje pomiędzy naturą i ideałem.

Na co dzień doskonale będzie się prezentować powieszony na ścianie lub postawiony na komodzie, obudowie kominka czy toaletce.

Relief wykonany jest z prawdziwego alabastru w kolorze ecrue we włoskim Studio Dante di Volteradici w Toskanii. Rzeźba odznacza się wielką starannością wykonania i precyzyjnym odwzorowaniem detali. Sygnowany A.Santangela i numerowany.

Madonna z dzieciątkiem relief jest bardzo dobrym stanie , bez uszkodzeń.

Toskania to od czasów renesansu światowe centrum wyrobów z alabastru. Tworzący tu artyści bacznie pracują pod okiem mistrza i doskonalą swój kunszt a tylko najlepsi zasługują na pracę dla Studio Dante di Volteradici. Sekret produkcji alabastrowych cudeniek przekazywany jest z pokolenia na pokolenie od dawnych czasów.

Polecamy Państwu tę stylową, gustowną kolekcję reliefów, która powieszona w grupie stworzy harmonijną kompozycję.

Wymiary:

Średnica 20 cm,

Waga ok. 1 kg.

Relief alabastrowy to idealny pomysł na elegancki, ponadczasowy prezent dla bliskiej osoby.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...