Żaglowce talerze kolekcjonerskie szklane bulaje

Żaglowce kolekcja na szklanych talerzach 8 sztuk

Żaglowce kolekcja szklanych talerzy  8 sztuk

Michael Bang z Holmegaard  duńskia  szklana, zupełnie unikatowa kolekcja żaglowców na szklanych talerzach, wykonana w latach 1971-1990 w niewielkim nakładzie.

Kolekcja statków wykonana na mlecznym szkle z jedwabną, czarną  drukowaną grafiką różnych żaglowców z kolejnych lat. Wyprodukowano w hucie szkła Holmegaard Glass Factory w Danii.

Michael Bang (1942-2013) był synem Jacoba E. Banga, pierwszego projektanta Holmegaarda.

W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych Michael Bang był projektantem w Odense Glass Factory, ale w latach osiemdziesiątych przeniósł się z rodziną do Holmegaard, kiedy dołączył do Holmegaard Glass Factory. Tutaj udało mu się zaprojektować dmuchane ustnie lampy z opalowo-białego szkła, w których specjalizowała się fabryka szkła. Michael Bang był bystry, fascynujący i zabawny oraz potrafił oczarować publiczność, gdy huta szkła organizowała wykłady i prezentacje.

Wiele jego produktów stało się teraz przedmiotami kolekcjonerskimi.

Talerze ukazują wizerunki znanych żaglowców.

Kolekcja żaglowców to rarytas dla kolekcjonerów i żeglarzy.

Stan szklanych talerzy ze statkami bardzo dobry bez uszkodzeń.

Wymiary:

Średnica: 18  cm,

Średnica max 19 cm,

Wysokość 3 cm.

Polecamy inne talerze ze statkami.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...