Talerz kolekcjonerski Rosenthal Rembrandt

Kolekcjonerski talerz Rosenthal wyjątkowy Rarytas

Rembrandt van Rijn

Zmieniacz pieniędzy

Talerz Rosenthal z obrazem Rembrandta

Wyjątkowy unikat

Wspaniały unikatowy  talerz przedstawiający obraz Rembrandta "Zmieniacz pieniędzy". Talerz pochodzi limitowanej  do 1000 szt.  amerykańskiej kolekcji Rosenthala. Sygnowany Rosenthal, New York Boże Narodzenie 1977 r. Talerz został wyprodukowany przez Rosenthal na specjalne zlecenie  dla Manfra Tordella & Brookers INC największego producenta monet  bulionowych i sztabek ze srebra, złota, platyny i palladu.

Zmieniacz pieniędzy to  dawny bankier, właściciel kantoru, który wymieniał waluty różnych krajów. Zajęcie to wywodzi się ze starożytnej Jerozolimy, gdzie pielgrzymi odwiedzający Świątynię wymieniali swoja walutę na akceptowane tam szekle.

Talerz Rosenthal to piękna ozdoba i wyjątkowy rarytas dla kolekcjonerów.

Stan zachowania:

Porcelana w bardzo dobrym stanie , poza kilkoma drobniutkimi niewidocznymi  i jedną widoczną rysą.

Wymiary:

Średnica: 22 cm,

Waga 540 g.

Ten unikat i inne ciekawe obiekty znajdziecie Państwo w internetowej Galerii Sztuki Antikon.

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...