Myśliwska karafka z porcelany Francja antyki

Serwis do nalewek ze scenami polowania francuska porcelana

 

Myśliwska karafka i sześć kieliszków do nalewek ze scenami z polowania Unikat antyki

Niezwykła myśliwska karafka z motywem polowania to idealny prezent dla każdego pasjonata łowiectwa! Nasza ekskluzywna karafka została pięknie zdobiona detalami myśliwskimi, które oddają ducha przygody na polowaniu. To nie tylko wyjątkowy element dekoracyjny, ale także praktyczny dodatek do każdej kolekcji myśliwskiej. To stara francuska porcelana w najlepszym wydaniu z Limoges – prawdziwy unikat.

Niezwykle efektowny zestaw ze starej porcelany składający się z delikatnej karafki oraz sześciu kieliszków. Wspaniała, duża karafka o wydłużonej szyjce ma uroczy korek. Dopełnieniem są proste kieliszki. Czasze kieliszków oraz brzusiec karafki zdobią sceny polowania. Całość ozdobiona grubym złotym szlakiem.

Ten cudny komplet przeznaczony do likierów lub nalewek polecamy na prezent dla myśliwych jako wyrafinowaną, elegancką, dekorację a zarazem praktyczny przedmiot, który idealnie nadaje się na wyjątkowy upominek.

Stan bardzo dobry jak na swój wiek, piękny zestaw dla miłośników myślistwa.

Wymiary:

Karafka wys 28 cm,

Kieliszki wys. 5 cm, śr. 5 cm, 6 sztuk

jd22/15

Prezenty myśliwskie i cynowe kufle do zakupienia w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...