Dzwon okrętowy z kotwicą duży na prezent

Zniżka 10%
495,00 zł 550,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 550,00 zł
Zamów telefonicznie +48 603 207 903

Dzwon z kotwicą z polerowanego mosiądzu bardzo duży

Dzwon okrętowy z kotwicą duży na prezent dla żeglarza

Dzwon okrętowy z kotwicą to nie tylko element wyposażenia statku, ale również symbol morskiej tradycji i historii. Jego obecność na pokładzie przypomina o korzeniach żeglarskich i wprowadza atmosferę morza, podkreślając zarówno funkcjonalność, jak i piękno dziedzictwa morskiego.

Piękny, niezwykle stylowy wykonany z polerowanego mosiądzu w kolorze złotym. Ozdobiony plecionym uchwytem - ringabulina to najkrótsza lina w olinowaniu umieszczona w sercu dzwonu. Duży uchwyt w formie kotwicy ułatwia powieszenie dzwonu na ścianie.

Serce dzwonu duże solidne co zapewnia wspaniały dźwięk. Dzwon mosiężny posiada donośny czysty dźwięk który może obwieszczać otoczeniu ważne wydarzenia morskie jak i te rodzinne.

Poza funkcją praktyczną, dzwon mosiężny jest również często używany jako element dekoracyjny na jachtach, statkach lub w przestrzeniach związanych z żeglarstwem. Jego obecność dodaje elegancji i klimatu morskiego.

Dzwon okrętowy z kotwicą polecamy jako praktyczną ozdobę okrętu, jachtu, żaglówki, nadmorskiego baru lub klubu żeglarskiego czy remizy. Idealnie nadaje się na niebanalny prezent dla miłośników żeglarstwa i pasjonatów marynistyki.

Stan przedmiotu nowy. Nie ma skaz, wszelkie niedoskonałości na zdjęciach są wynikiem odbić aparatu.

Wymiary:

Wysokość dzwonu 15 cm,

Średnica dzwonu 18 cm!

Kotwica wys. 22 cm, szer. 14 cm,

Długość wysięgu 13 cm,

Całość 31 x 20 cm , bez liny!

Dekoracje marynistyczne w dużym wyborze w Galerii Antikon - sklep online.

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 32,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 36,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 32,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...