Lustro secesyjne figuralne z brązu

Lustro stojące secesyjne z brązu

Lustro z brązu secesyjne figuralne

Wspaniałe duże lustro w stylu secesyjnym w formie huśtawki - kuriozum.  Okrągłe fazowane zwierciadło prezentuje się niezwykle ciekawe gdyż jest oprawione i wsparte na wyjątkowej podstawie w formie huśtawki z siedzącą na niej kobietą wykonanej z brązu. Świetnie nadaje się do postawienia na komodę lub toaletkę, jest niezwykle dekoracyjne a przy tym bardzo praktyczne.

Lustro stojące w niespotykanym kształcie - dziewczyna siedząca na huśtawce poniżej tafli zwierciadła oraz śliczne secesyjne zdobienia tworzą niebanalne obramowanie dla lustra. Całość odznacza się stylową elegancją, która przyciąga wzrok i uwodzi pięknem.  Dzięki uchylnie zamontowanemu obramowaniu można zmieniać kąt nachylenia tafli lustra co gwarantuje komfort używania. Przedmiot ciężki, solidny.

 

Lustro stojące z brązu polecamy jako ekskluzywną, prestiżową ozdobę, a zarazem bardzo funkcjonalną rzecz.

 

Lustro secesyjne to rewelacyjny pomysł na luksusowy prezent.

 

Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 41 cm,

Szerokość 35 cm,

Głębokość 14 cm,

Wymiary lustra 18,5 x 16 cm,

Waga 2 kg.

Luksusowe prezenty w dużym wyborze w Galerii Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...