Infolinia 603-207-903 lub info@antikon.pl zapraszamy

SZUKAJ NA STRONIE
0

Brak produktów

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty:
Dostawa:
Razem
Malarstwo aukcyjne Seekatz Panorama z wiejską chatą
Produkt dostępny

5 900,00 zł

Bardzo dobry

Pejzaż wiejski

Obraz olejny malarza aukcyjnego Wiejska panorama

Aukcyjny obraz G. Seekatz Panorama z wiejską chatą

Świetne mararstwo realistyczne jako duży obraz olejny namalowany na płótnie, przedstawiający wspaniałą wiejską panoramę z widokiem na drogę. Na pierwszym planie spokojna tafla stawu wprowadza element ładu i  harmonii.  Pośród znakomicie ukazanej roślinności w jesiennych barwach widnieje zabudowa tradycyjnego domostwa. Pięknie oddano klimat sielskiej  wsi i przestrzeń  na horyzoncie.

Obraz odznacza się dobrą perspektywą, wysmakowanymi efektami światłocieniowymi oraz widoczną strukturą farby. Zniuansowane tonacje palety kolorystycznej i delikatne kontrasty doskonale odzwierciedlają bogactwo krajobrazu. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu. Cechuje go doskonała technika malarska. Obraz oprawiony jest w niezwykle stylową, profilowaną ramę ozdobioną złoceniami. Płótno sygnowane w lewym dolnym rogu G. Seekatz.

Gunter Seekaz malarz urodzony 12 marca 1928r. w Langenberg. Specjalizował się w malowaniu gór i pejzaży morskich. Doskonalił swój talent artystyczny w szkole malarstwa w Dusseldorfie. Studyjnie wyjeżdzał do Jugosławii Węgier i Rumunii.  W 1964 r. zdobył drugą nagrodę w konkursie WAZ.W latach 1967 - 1968 odbywał kursy rysowania i perspektywy w Folkwang.Od 1962 r wystawy w Niemczech zwłaszcza w Essen, Oberhausen, Duisburg, Wattenscheid.
W 1968 r. pierwsza indywidualna wystawa w Stanach Zjednoczonych w Eugene w stanie Oregon. Notowany w europejskich domach aukcynych.

Obraz w ramie to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo dobry, bez uszkodzeń.

WYMIARY Z RAMĄ: 118 X 68 CM.

WYMIARY MALATURY: 100 x 50 CM.

 Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdzicie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

no68

Proszę czekać...