Obraz olejny na płótnie Pejzaż aukcyjny malarz

WSPANIAŁY KRAJOBRAZ Z JEZIOREM

ŚLICZNY DUŻY OLEJ NA PŁÓTNIE W ZŁOCONEJ RAMIE

ŚWIETNE MALARSTWO ARTYSTYCZNE

BEAUTIFUL LANDSCAPE WITH LAKE

BIG OILPAINTING ON CANVAS

Brak towaru
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

 Obraz olejny na płótnie Pejzaż aukcyjny malarz niemiecki

Prześliczny, niezwykle nastrojowy stary obraz olejny na płótnie. Ukazuje rozległe jezioro górskie otoczone świerkami. Znakomita paleta barw doskonale oddaje piękno pejzażu. Obraz cechuje świetna technika malarska, struktura farby wyraźnie wyczuwalna pod palcami. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi przestrzenna gruba rama wykonana z drewna. Złoconą ramę dekorują misterne sztukaterie. Obraz jest duży i ciężki. Będzie znakomicie się prezentował w jadalni lub salonie. Sygnowany G. Kuboth, 1916 -2004. Wysoko ceniony artysta niemiecki, urodzony w Guttentag (obecnie Dobrodzień), studiował m. in. w Breslau (Wrocław), pracował w Nürnberg.

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo dobry.

WYMIARY Z RAMĄ: 95 X 55 CM.

WYMIARY MALATURY: 80 X 40 CM.

DIMENSIONS WITH FRAME: 95 X 55 CM.

DIMENSIONS WITHOUT FRAME: 80 X 40 CM.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 29,00 zł
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. 25,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...