Infolinia 603-207-903 lub info@antikon.pl zapraszamy

SZUKAJ NA STRONIE
0

Brak produktów

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty:
Dostawa:
Razem
Obraz marynistyczny Łodzie aukcyjne malarstwo
Produkt dostępny

5 500,00 zł

Bardzo dobry

FENOMENALNY PEJZAŻ MARYNISTYCZNY ORYGINALNY DUŻY OLEJ NA PŁÓTNIE W ELEGANCKIEJ RAMIE CUDOWNE MALARSTWO ARTYSTYCZNE  AUKCYJNY MALARZ

DELIGHTFUL LANDSCAPE WITH BOATS

WONDERFUL LARGE OILPAINTING ON CANVAS IN BEAUTIFUL CLASSIC FRAME

 Obraz marynistyczny aukcyjne malarstwo Łodzie w cudownej ramie

Prześliczny, ogromny stary obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia niebywale nastrojowy marynistyczny pejzaż z trzema łodziami żaglowymi. Zachwyt budzi bezkresny horyzont o zachodzie słońca. Wysmakowane efekty światłocieniowe oraz rewelacyjna gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiej scenerii. Malowidło cechuje świetna technika malarska, widoczna struktura farby. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi niezwykle elegancka, beżowo-złotawa rama. Klasycznie prosta, profilowana rama wykonana jest z drewna. Barwy ramy podkreślają kolorystyczną gamę malowidła. Obraz będzie się znakomicie prezentował w biurze bądź salonie. Płótno sygnowane jest Th. Beckmann w prawym dolnym rogu. Theo Beckmann to niemiecki malarz urodzony w 1921 roku w Velbert. Studiował w Wupertalu, był uczniem profesora Schreibera. Członek Niemieckiego Towarzystwa Sztuk Pięknych (Kunstverein). Malarstwo notowane na europejskim rynku aukcyjnym.

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo bardzo dobry.

WYMIARY Z RAMĄ: 113 X 48 CM.

WYMIARY MALATURY: 100 X 34 CM.

Oglądane produkty
Proszę czekać...